Peugeot Turkey Fan Club " Peugeot bir Tutkudur "   Forum Peugeot | Peugeot | İletişim
peugeot turkey
peugeot çıkmacısı Oto Efe - Peugeot Çıkma ve Sıfır Yedek Parça
0212 486 33 66 - 0531 363 67 66
www.peugeotcikmacisi.com
Peugeot markasının içinde bulunduğu PSA grubu her gün otomotiv araştırmalarını ve yeniliklerini ileriye götürmek için çalışıyor. Müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en etkin bir şekilde karşılamayı amaçlayan 70 ayrı proje ile bunu yapıyor.

Tutkuyla yapılan bu iş araçların güvenlik ve performans düzeylerinin geliştirilmesine ve aynı zamanda yolculara daha fazla yolculuk zevki ve konforu sunulmasını sağlıyor.

Bu teknolojik mükemmelliğe ulaşma arzusu yaratıcılığın geliştirilmesi, yeni araç kavramlarının araştırılması, sera etkisiyle mücadele ve araçların daha güvenli ve kullanıcı dostu üretilmesi gibi hedeflerde somutlaşıyor.

En iyi güvenliğe ulaşma çabası
Peugeot hem sürücü hem de yolcular için en iyi güvenlik düzeyini sunmak istiyor. Bunu sağlamak amacıyla, araçlarda hem aracı kontrol bakımından hem de yolcu bölümünü ve yolcuları korumak bakımından daha fazla güvenlik sağlayacak şekilde tasarlanmış yüksek performanslı, teknolojik olarak gelişmiş sistemler bulunuyor.

Kontrollü enerji
PSA grubu kullanıcılara en yüksek performansı sunan ama en az atığa sahip motorlar sağlamak için araştırmalarını sürdürüyor.

Sera etkisi yaratan gazların azaltılması önceliklerden biri: Hepsi Peugeot tarafından tasarlanan ve üretilen HDi dizel motorlar, ve direk enjeksiyonlu benzinli motorlar ve araç üzerindeki egzoz atığı kontrol sistemleriyle, çevrenin korunmasını sürüş zevkiyle birleştiriyor.

Diğer yollar da araştırılıyor ve bu da yakıt tüketiminin yüzde 35'e varan oranda düşürülmesine olanak tanıyan melez sistemlerin ortaya çıkmasına neden oldu. Hidrojenden yararlanan Yakıt Hücresi geleceğe dönük ilginç çözümlerden biri çünkü hem daha düşük yakıt tüketimi sunuyor hem de zararlı gaz atığını azaltıyor. Araştırmalar devam ediyor...

Gezmeye davet
Farklı zevklere hitap eden araçlar yaratma yeteneği birçok farklı tasarım ve kavram geliştirilmesine dayalıdır. Ayrıca bir temel ilkeye daha dayanır: otomobil başlı başına bir yaşama alanıdır.

Peugeot, geleneksel lüksün ötesinde yolcuları için dinlendirici ve kullanımı zevkli olan iyi düşünülmüş araçlar sunuyor. Kabinin atmosferi, kullanılan malzemeler ve renklerle birlikte yolcuların konforuna katkıda bulunur. Kabinin sıcaklığı ve aydınlığı da, kullanım kolaylığı ve performans ile birlikte önemli etkiye sahiptir.
Forum PeugeotForumdan Konular
forum 307 için Multimedya ekran önerisi ?
forum Araç sabahları geç çalışıyor
forum Peugeot partner tepee
forum Peugeot 2008m2020 allure ekranın sistem ismi
forum Automatic Gearbox Fault Sorununa &#Çözüm Önerisi
forum Marş basmıyor
forum kaportA boyama fiyatı ile ilgili bilgi istiyor
forum 307 aux aktiflestirme işlemi
forum Satılık Peugeut 206 Açıklamaya Bakınız
forum Partner/Berlingo Saat/Tarih Ekran Bağlantısı

PEUGEOT TURKEY

Hakkımızda

Basında Biz

Neden Peugeot ?

Yasal Bilgiler

PEUGEOT

Peugeot Servisleri

Peugeot Nedir ?

Peugeot Tarihi

Dünden Bugüne Peugeot

MULTIMEDIA

Peugeot Galeri

Peugeot Nasıl Yapılır ?

Kaza Tespit Tutanağı

BİZİ TAKİP EDİN

facebook Facebook

instagram Instagram

BİZE ULAŞIN

İletişim

Tasarım ve Programlama GORAL